Vymáhání odškodnění


Byli jste zraněni nebo došlo k úmrtí Vašeho příbuzného při dopravní nehodě? Stal se Vám pracovní úraz? Utrpěli jste úraz na chodníku ne Vaší vinou? Ze zákona máte nárok na odškodnění. Mít zkušeného právního profesionála po svém boku je v tomhle ohledu náhrady škody naprosto nezbytné, obraťte se na nás, pomůžeme Vám získat peníze, na které máte ze zákona nárok! Našim klientům šetříme peníze a čas. Na vlastní náklady Váš případ posoudíme a zajistíme komplexní právní pomoc. Naším záměrem není vydělávat na klientech, ale s nimi, takže veškeré konzultace poskytujeme zdarma a naší odměnou je 10-25 % jen z úspěšně vyplacené částky odškodnění. Všem našim klientům garantujeme seriózní a profesionální přístup.


Případy, na které se zaměřujeme:

 • Dopravní nehody (úmrtí, újmy na zdraví, škody na věci)
  Příklad z praxe:
  Při dopravní nehodě, kdy řidič autobusu nedal přednost osobnímu automobilu tragicky zahynula spolujezdkyně řidiče osobního automobilu. Odškodnění bylo přiznáno v celkové výši 4 200 000 Kč. Nárok na odškodnění máte u dopravní nehody i v případě úrazu a jiných trvalých následků.
 • Pracovní úrazy, nemoci z povolání 
  Příklad z praxe:
  Vlivem pracovního úrazu došlo u poškozeného k újmě na zdraví, které si vyžádalo upoutání na invalidní vozík. Celkové odškodnění přesáhlo částku 800 tis. Kč.
 • Sportovní úrazy
  Příklad z praxe:
  Při fotbalovém utkání protihráč nedovolaným zásahem způsobil postiženému trvalé následky pravé končetiny. Rozhodnutím soudu byla postiženému přiznána škoda ve výši 185 000 Kč.
 • Uklouznutí a pády
  Příklad z praxe:
  Muž uklouzl při náledí na pozemku města a způsobil si trvalé poranění míchy a krčního obratle. Od města získal odškodnění 50 000 Kč, ale následným soudním sporem získal 750 000 Kč.
 • Poškození pacienta (např. ošetřujícím lékařem, který pacientovi ublížil na zdraví)
  Příklad z praxe:Při lékařské operaci byl zaviněním lékařského personálu trvale ochromen a upoután na invalidní vozík mladý muž, následným procesem získal poškozený odškodnění 540 000 Kč.

  Našim klientům jsme zajistili vyplacení odškodnění v celkové výši:

  0  Výhody proč se nás obrátit?

  • Bezplatné posouzení Vašeho případu
  • Zajištění vyplacení částky, na kterou máte nárok
  • Žádné hodinové sazby právníkům, naše odměna je 10-25% až z úspěšně vymožené částky, nic neriskujete a neplatíte nic dopředu
  • V případě neúspěšného vymožení máte naše služby ZDARMA
  • Spolupracujeme se zkušenými právníky s 30-letou praxí v oboru
  • Komplexní řešení včetně eventuálního soudního řešení
  • Působnost po celé ČR
  • Online řešení bez nutnosti osobního jednání


   

  Jak postupovat?

  podklady

  Pošlete nám podklady k Vašemu případu

  Pošlete nám stručný popis a konkrétní informace k Vašemu případu(lékařské zprávy, písemné výpovědi svědků, fotodokumentace, faktury, účty apod.) Čím více informací a podkladů budeme mít k dispozici, tím lépe budeme moct Váš případ posoudit.

  obrat

  Váš případ ZDARMA posoudíme

  Po přijetí podkladů Váš případ vyhodnotíme.  Vy nic neplatíte, a posouzení máte ZDARMA. Budeme Vás kontaktovat a pošleme Vám smlouvu a plnou moc k zastupování Vašeho případu.

  hodiny

  Vymáháme odškodnění

  Po přijetí smlouvy a plné moci Vás plně zastupujeme a vymáháme Vaše právoplatné nároky. V případě zajištění vyplacení je naší odměnou 10-25% z vymožené částky. O výši naší odměny jste předem informováni. Vždy se snažíme získat pro Vás peníze mimosoudní cestou, pokud by ovšem bylo jediným východiskem řešení soudním sporem, budete o tom informování a svobodně se rozhodnete, jestli touto cestou chcete jít.

  penize

  Vyplacení Vašeho nároku

  Po úspěšném vymožení odškodnění jsou Vám vyplaceny peníze na Váš účet.

  Přidat další přílohu
  zde přiložte všechny důležité podklady(např.: smlouvy, faktury, dokumenty, fotografie….)