Vymáhání a správa pohledávek


Jsme specialisté na vymáhání pohledávek. Máte nezaplacenou fakturu od odběratele, nedaří se Vám vymoci směnku, půjčku, výživné nebo dluh od zaměstnavatele? Vašeho případu se ujmeme a budeme za Vás bojovat, abyste svoje peníze obdrželi co nejdříve na účet. Znáte ten pocit, kdy se dlužník nemá k placení, obzvlášť pokud nereaguje na Vaše výzvy a zaplacení pohledávky je v nedohlednu? Máte čas a chuť vyhledávat informace a vzory žalob? Nechce se Vám platit drahé hodinové sazby právníkům? Kontaktujte nás. Našim klientům šetříme peníze a čas. Na vlastní náklady Váš případ posoudíme a zajistíme komplexní správu Vašich pohledávek. Naším záměrem není vydělávat na klientech, ale s nimi, takže veškeré konzultace poskytujeme zdarma a naší  odměnou je 5-25 % jen z úspěšně vyplacené pohledávky. O naší odměně jste předem informováni. Všem našim klientům garantujeme seriózní a profesionální přístup.Případy, na které se zejména zaměřujeme:

 • Nezaplacené faktury
  Příklad z praxe:
  Firma měla nezaplacenou fakturu po splatnosti 380 dní, díky naší odborné pomoci se podařilo klientovi peníze od dlužníka získat mimosoudní cestou. Mnohdy je ale soudní cesta poslední šancí jak peníze od dlužníka získat.
 • Nezaplacené půjčky
  Příklad z praxe:
  Muž z Prahy půjčil třetí osobě 580 000 Kč, i přesto že měl půjčku deklarovanou smlouvou, nedařilo se mu peníze od dlužníka získat. Podařilo se nám celou částku od dlužníka vymoci a věřitele tak uspokojit.
 • Neuhrazení směnky
  Příklad z praxe:
  V rámci obchodního styku dlužník neakceptoval uplatnění směnky v hodnotě 2 800 000 Kč, nakonec se soudním sporem podařilo věřiteli získat peněžité plnění.
 • Nezaplacené výživné na děti
  Příklad z praxe:
  Muž z Olomouce neplatil po rozvodu 2 roky výživné na dceru, bývalá manželka při naší odborné pomoci získala zpětně proplacení výživného na dítě ve výši 20% čistého příjmu bývalého partnera.
 • Dluhy zaměstnavatele – nezaplacené mzdy, odstupné
  Příklad z praxe:
  Zaměstnavatel po dobu 6 měsíců neplatit zaměstnanci mzdu dle platné pracovní smlouvy. Mimosoudní cestou se nám podařilo uhrazení výplat zaměstnanci zajistit.

Našim klientům jsme zajistili vyplacení pohledávek v celkové výši:

0Proč se nás obrátit?


 • Bezplatné posouzení Vašeho případu
 • Žádné hodinové sazby právníkům, naše odměna je 5-25% až z úspěšně vymožené částky, nic neriskujete a neplatíte nic dopředu
 • V případě neúspěšného vymožení máte naše služby ZDARMA
 • V našem týmu zkušení advokáti s 30-letou praxí v oboru
 • Komplexní řešení včetně eventuálního soudního řešení
 • Působnost po celé ČR
 • Online řešení bez nutnosti osobního jednání


 

Jak postupovat?

podklady

Pošlete nám podklady k Vašemu případu

Pošlete nám stručný popis případu, a konkrétní informace k Vaší nezaplacené pohledávce včetně příslušných dokumentů (faktura, smlouva, směnka, objednávka, předávací protokol, dodací list k zakázce apod.) Čím více informací a podkladů budeme mít k dispozici, tím lépe budeme moct Váš případ posoudit a zajistit vyplacení pohledávky.

obrat

Váš případ ZDARMA posoudíme

Po přijetí podkladů Váš případ vyhodnotíme.  Vy nic neplatíte, a posouzení máte ZDARMA. Budeme Vás kontaktovat a pošleme Vám smlouvu a plnou moc k zastupování Vašeho případu.

hodiny

Vymáháme pohledávku

Po přijetí smlouvy a plné moci Vás plně zastupujeme, prověříme dlužníka a vymáháme Vaši pohledávku. V případě zajištění vyplacení je naší odměnou 5-25% z vymožené částky.  O výši naší odměny jste předem informováni. Pokud by bylo jediným východiskem řešení soudní cestou, budete o tom informování a svobodně se rozhodnete, jestli touto cestou chcete jít. Nicméně vždy se snažíme řešit vymáhání mimosoudní cestou s uplatněním všech právních možností.

penize

Vyplacení pohledávky

Po úspěšném vymožení Vaší pohledávky jsou Vám vyplaceny peníze na Váš účet.

Přidat další přílohu
zde přiložte všechny důležité podklady(např.: smlouvy, faktury, dokumenty, fotografie….)